Řady EUROCAVE

Vinotéky Eurocave jsou rozděleny podle úrovně vybavení, nasvětlení a druhu na Premiére, tedy základní řadu, Pure a Revelation, tedy řady vyšší až po Royal, kterou je nutno vidět. Dále nabízíme řadu Compact, která je vestavná stejně jako Ispiration a řada Showcave je vhodná pro top presentaci vín. Projděte si řady našich produktů podrobně.

La Premiére

Vybrat z řady La Premiére

Řada La Premiere jsou vynikající základní vinotéky.
Minimální funkce, maximální kapacita (200 lahví), vynikající investice s nejmodernější technologií.
Kombinace základních funkcí pro skladování vašeho vína.
Zde jsou základní rozdíly mezi vinotékami řady La Premiere a vyšší řadou PURE.

vinotéka Eurocave Premiére

PURE

Vybrat z řady PURE
vinotéka Eurocave Pure

Řada Pure je nejlepší řadou, kterou kdy EuroCave vyrobilo.

Řada Pure umožňuje vašemu vínu zrát v ideálních podmínkách sklepa nebo servírovat 1 typ vína při nastavení na jednu konkrétní teplotu podávání v modelech V-PURE.
Displej zobrazuje teplotu a vlhkost (při nastavení mezi 10-14°C), posuvné police umožňují snadný přístup. Jednotky topí a chladí, takže jsou ideální pro garáž, pokud jsou objednány s plnými černými dveřmi.
S-PURE a E-PURE jsou servírovací modely pro víno připravené k okamžitému pití.
Vinotéky řady Pure simulují přesné podmínky v přírodním sklepě tím, že splňují 5 základních kritérií pro zrání vína: konstantní teplota, vhodná úroveň vlhkosti (50%+), stálé větrání, U.V. filtrace a ochrana před vibracemi.
Díky vysoké úrovni izolace a chladicí kapalině R600a spotřebovává řada PURE až o 55 % méně energie než skříně využívající chladicí kapalinu R134a a pracuje méně často s nízkou hladinou hluku.
Všechny skříně Pure mají půdorys Š680 x H715 mm
Výška skříně = malá - 960 mm, střední - 1480 mm a velká - 1825 mm

Nejoblíbenější velká jednoteplotní jednotka je V-PURE-L

Kliknutím sem zobrazíte rozdíly mezi skříní La Premiere a PURE

Revelation

Vybrat z řady Revelation

Skladujte, uchovávejte, sdílejte svá vína a ohromte své přátele

Vaše vína jsou při zrání hýčkána. A abychom vám nabídli luxus dle výběru, u všech vinot0k z kolekce Revelation je možné zvolit barvu, velikost, vnější povrchovou úpravu a vnitřní uspořádání.

Umožňuje co nejefektivněji skladovat a prezentovat vaše vína

Luxus změnit svůj názor.

Představte se, že ráno před svým vinným sklepem obdivujete etikety svých nejlepších vín. Večer přeorganizujte svůj sklep a uskladněte svá nová vína, která jste právě čerstvě získali. Dva držáky na lahve umístěné v přední části police Revelation vám umožňují libovolnou volbu prezentace vašich lahví. Viditelná etiketa, více doprava, vystředěná nebo doleva, to vše s je s Revelation možné?
Vyberte si!
Aby vám nabídla více každodenního pohodlí a vynikající podporu pro vaše láhve, má struktura police Revelation zařízení pro jemné zavírání s tlumeným dotahem.

Ukažte svá kvalitní vína a dejte průchod své fantazii

Úžasná prezentace pro vaše lahve – to nabízí tato nová řada. Pruh světla obklopující celou vinotéku zalije vaše kvalitní vína jantarovou září, která zvýrazňuje vnitřek vinotéky. Anti-U.V. osvětlení pro zvýšení bezpečnosti vašich lahví. A pro estetický vzhled je tělo skříně Revelation v černé barvě nebo dokonce i v kůži.
U všech vinoték je možné zvolit funkci, barvu, rozměr, povrchové úpravy dvířek, interiéru i exteriéru. Jedná se o výrobek téměř na míru.

Záruka 5 let

vinotéka Eurocave Revelation

Inspiration

Vybrat z řady Inspiration
vinotéka Eurocave Inspiration

Se svým rozsahem teplot mezi 5 °C a 20 °C je tato vinotéka ideální pro zrání vašich vín.
Můžete ji také přestavět na vinotéku určenou pouze pro vaše bílá nebo červená vína. Tyto vinotéky jsou k dispozici ve vestavěných nebo integrovaných verzích a byly speciálně navrženy tak, aby dokonale zapadly do vaší kuchyně.

Funkce:
Archivace
1 teplota
Velikosti: Velká, střední, malá a extra malá
Typy dveří: Celoskleněné, Integrované/technické prosklené nebo neprosklené

Můžete ji vybavit posuvnými policemi s regály Main du Sommelier, úložnými policemi a dokonce přidat posuvnou servírovací polici, která vám umožní ukládat otevřené lahve ve svislé poloze. Se 2 posuvnými policemi můžete uložit až 17 lahví

Vnitřní konfigurace vaší vinotéky:
Premium pack všechny posuvné police
Storage pack stejný počet odkládacích polic a posuvných polic
Posuvné police Service pack s 1 poloviční policí a 1 servisní posuvnou policí

Výhody řady Inspiration:
Řada Inspiration, která kombinuje styl a snadné použití, dokonale zapadne do vaší kuchyně.
Náladové osvětlení (patentovaný systém)
Obrazovka s podsvícenými dotykovými klávesami
Klika zabudovaná do dveří
Neviditelný větrací otvor

Jaký je rozdíl mezi vestavěným a zapuštěným?
Vinotéka je ve vestavěné instalaci umístěna mezi dva kuchyňské prvky, pod pracovní desku.
Při zapuštěné instalaci se vinotéka jednoduše vloží do korpusu kuchyňské linky.

Výšku vinoték řady Inspiration lze výškově nastavit až o 70 mm (4 nastavitelné nožky).

Compact

Vybrat z řady Compact

Rozměry řady Compact zajišťují, že ji lze zabudovat do řady kuchyňských linek nebo stejně dobře instalovat i samostatně. K dispozici jsou technická dvířka pro integraci vlastního panelu.
Řada Compact je k dispozici ve dvou velikostech (059,259) s jedinou skladovací teplotou nebo odstupňované multi-teplotní.

Všechny jednotky jsou dodávány se zámky a klíči. Tyto jednotky mají všechny stejné výhody digitálního displeje jako vyšší řada PURE. U vysokého modelu V259 je dodáván držák pro upevnění jednotky na stěnu v zadní části jednotky pro zajištění stability.

Vysoké jednotky V/S259 nemají přední větrání a vyžadují větrání vzadu a nahoře, malé skříně V/S059 jsou odvětrávané zepředu, tato soklová mřížka musí být neustále čistá a bez překážek.

vinotéka Eurocave Compact

Royal

Vybrat z řady Royal
vinotéka Eurocave Royal

Proč Royale?

"Zcela jednoduše proto, že představuje to nejlepší, co můžeme našim zákazníkům nabídnout z hlediska výkonu, odolnosti a estetiky."
Během posledních 40 let jsme se věnovali výzkumu a vývoji produktů, které našim zákazníkům zajišťují optimální zrání vína.
Proto jsme si jednoho dne stanovili ambici navrhnout NEJLEPŠÍ vinotéku na světě.
Dnes můžeme s hrdostí říci, že se nám podařilo nasměrovat všechny naše odborné znalosti a know-how do vytvoření produktu, který nabízí optimální zrání vína, a to navržením výjimečné vinotéky Royale.
Kabinet věnovaný výhradně zrání vína Stejně jako moudrý muž, který vede své žáky, Royale, jehož vnitřní funkce jsou téměř dokonalé, přenáší do svých vzácných lahví všechny znalosti, odbornost a dovednosti, které EuroCave vyvinula za posledních 40 let. Tímto způsobem budou moci vaše kvalitní vína dosáhnout svého dlouho očekávaného vrcholu.
Zrání vína je doba, kterou víno potřebuje, aby se zlepšilo, plně rozvinulo své kvality a dosáhlo fáze, ve které se plně projeví, tedy dosáhne svého vrcholu!
Jednoteplotní skříň: 12°C (ideální teplota zrání). Není možné žádné nastavení. Kapacita: až 122 tradičních lahví Bordeaux nebo až 50 magnumů
Záruka 10 let!
Nákup vinotéky je také touhou předat jednoho dne dědictví a vášeň pro víno další generaci. Royale, velmi kvalitní a technicky vyspělá vinotéka, je tímto způsobem postavena, tedy aby vydržela. Jako značka, která chce svým zákazníkům nabízet odolné produkty a klid, nabízí EuroCave desetiletou záruku.

Showcave

Vybrat z řady Showcave

Vinotéka určená k prezentaci vašeho vína.

ShowCave, dokonalá prezentace vína.


Velká vinotéka pro krátkodobé nebo dlouhodobé skladování vína.
Kombinace vysoce kvalitních, luxusních materiálů dodává vinotéce ShowCave její luxusní vzhled.

Inovativní vinotéka, s kapacitou pro 180 lahví v modelu s dvojitými dveřmi, se může pochlubit high-tech funkcemi a odvážným designem. ShowCave, navržená k prezentaci vašich nejlepších ročníků osloví jak vinařské profesionály, tak nadšence do vína.

Jednoteplotní vinotéka v rozmezí 6 - 18°C. Regály„Main du Sommelier“, schopné pojmout většinu typů lahví umožní variabilně měnit interiér vinotéky.
Hloubka vinotéky 500 mm. Každá řada je hluboká pouze na jednu lahev.
Lahve efektně zobrazené naplocho nebo našikmo.
Osvětlení pro předvedení vašich lahví.

Celoskleněné dveře. Boční stěny z černého tvrzeného skla s vysokým leskem. Reflexní zadní stěna.
Vinotéka s maximálně 14 posuvnými policemi nabízí velice jednoduchý přístup a pohodlí.
3 letá záruka.

vinotéka showcave od společnosti Eurocave

Tête à Tête

Vybrat z řady Tête à Tête
vinotéka Tete a tete od společnosti Eurocave

Menší vestavná nebo samostatně stojící vinotéka

Díky speciálnímu systému uchováte otevřenou láhev až 10 dní


Nejlepší řešení jak pro servírování kvalitních vín, tak pro skladování otevřených lahví.
Tête à Tête, řešení na víno do privátních prostor, je doma v nejelegantnějších interiérech díky své kompaktní velikosti a čistým liniím. Můžete ji umístit kamkoliv - do nábytku na míru v obývacím pokoji, vedle sedací soupravy, ke stěně nebo vedle knihovny, kombinuje vyspělou technologii a atraktivní design.

Pokročilá technologie umožňuje, aby byla vína vždy podávána při správné teplotě

Tete à Tete nabízí odstupňované nastavení teploty od 6 °C ve spodní části, což je ideální pro vaše bílé, růžové a šampaňské až po maximálně 22 °C pro vaše červené.
Mezi spodní a horní teplotou je automaticky nastaven rozdíl 10°C.
Snadno použitelné ovládání pomocí dotykové obrazovky vám umožní přesně nastavit teplotu a zároveň osvětlení. Vybavení typu „Main du Sommelier“. Tete á tete nabízí zároveň konzervaci otevřených lahví.
Po otevření vína je největším nepřítelem kyslík. To může způsobit oxidaci vašeho vína, což může zkazit jeho jedinečné vlastnosti. Vakuové těsnění, vyvinuté exkluzivně pro EuroCave, které zabraňuje oxidaci a umožňuje dokonale skladovat dvě otevřené lahve po dobu až 10 dnů (v závislosti na druhu vína a jeho ročníku). Vinotéka obsahuje 2 vzduchové odsávací hlavy flexibilní pro snadnou manipulaci.

Elegantní styling Tête à Tête je možné zapustit do nábytku nebo nechat volně stojící.
Teplé jantarové osvětlení
Celoskleněná dvířka pro maximální průhlednost a skleněný horní kryt pro elegantní povrchovou úpravu. Pružná černá rukojeť.
Funkční úložiště: 10 lahví vodorovně a 2 lahve vertikálně. Všechny držáky na láhve lze výškově nastavit tak, aby vyhovovaly jakémukoli tvaru láhve.

Vinotéky Eurocave jsou jedinečné
Nechte si poradit při výběru té pravé
Kontakt